Gentaur sp. z.o.o.

ul. Grunwaldzka 88A/2
81-771 Sopot
[email protected]
NIP: PL2040002710

Tel: (58) 710-33-44
Fax: (58) 710-33-48

Firma Gentaur Sp. z o.o. obecna jest w Polsce od 2010 roku, a marka Gentaur istnieje w Europie od ponad 15 lat.

Zajmujemy się dystrybucją produktów do wykorzystania w badaniach związanych z: biologią molekularną, immunologią, cytobiologią, hodowlą komórek oraz tkanek, badaniami nad nowotworami, diagnostyką.

Są to między innymi odczynniki do biologii molekularnej i mikrobiologii, przeciwciała, białka rekombinowane, testy ELISA, zestawy do badania metabolizmu, testy PCR czy drobny sprzęt laboratoryjny.

W swojej ofercie posiadamy produkty innowacyjnych firm takich jak Trevigen, Biovision, Epigentek, SBI, Bioassay Systems, National Diagnostics. Stale rozszerzana lista naszych dostawców jest dostępna tutaj.

Nasz zespół specjalistów pomoże Państwu w znalezieniu i wyborze potrzebnych Państwu produktów. Zapewniamy również wsparcie techniczne i pomoc, jeżeli mają Państwo pytania dotyczące tych produktów.

Naszymi klientami są uniwersytety, politechniki, uniwersytety medyczne, szpitale, instytuty naukowo-badawcze oraz prywatne przedsiębiorstwa.

Jeżeli poszukują Państwo produktów, które nie są przedstawione w ofercie na niniejszej stronie prosimy o skontaktowanie się z nami. Dołożymy wszelkich starań, aby zdobyć je dla Państwa.