Białka

Przez ponad 12 lat, Cusabio Protein Expression Platform stworzyło pięć systemów ekspresji rekombinantów od prokariotycznych (E.coli) do eukariotycznych (drożdże, komórki ssaków i bakulowirusy owadów), a także zbudowało unikalny system ekspresji in vitro E.coli, który umożliwia nam ekspresję białek transmembranowych, które zazwyczaj są dość trudne do ekspresji. Ponadto, dział QC białek Cusabio posiada profesjonalny zespół techniczny, wyposażony w zaawansowaną aparaturę eksperymentalną, aby zapewnić, że każde białko posiada kompletny raport COA i wysoką jakość. Oczyszczone białka firmy Cusabio przekraczają 90% czystości, co jest wykrywane przez analizę SDS-PAGE.

Dlaczego warto wybrać Cusabio?

Gwarantowana 100% wydajność bez ryzyka

Produkty białkowe są starannie walidowane pod ścisłymi standardami QC, aby zapewnić wydajność. Jeśli produkt nie działa tak, jak obiecano w instrukcji, po prostu skontaktuj się z nami przed upływem daty ważności w celu uzyskania pomocy technicznej, wymiany lub zwrotu pieniędzy.

Ścisły proces kontroli jakości

Jakość białek jest kamieniem węgielnym naszej zdolności do służenia naszym klientom. Z tego powodu inwestujemy ogromne środki w rozwój białek, walidację ich zastosowań, zarządzanie, kontrolę i poprawę jakości. Każde białko przed wysyłką przechodzi nasz standardowy proces kontroli jakości.

  • Wykrywanie stężenia białka
  • Wykrywanie molekularne
  • Wykrywanie czystości
  • Wykrywanie endotoksyn
  • Wykrywanie aktywności biologicznej (ta procedura jest stosowana tylko do białek o potwierdzonej aktywności)
  • Dokładność sekwencji

Cechy charakterystyczne pięciu systemów ekspresji

Cusabio posiada pięć systemów ekspresji rekombinantów, w tym drożdże, E. coli, komórki owadów zakażone bakulowirusem, komórki ssaków i bezkomórkowe (in vitro E. coli). Różne systemy ekspresji mają różne właściwości i są odpowiednie do wyrażania różnych białek, co może zaspokoić różne wymagania eksperymentalne naukowców. Poniżej znajduje się wprowadzenie do charakterystyki pięciu systemów ekspresji, które może pomóc w wyborze odpowiedniego systemu.

https://www.cusabio.com/c-20621.html

Wiele znaczników dla białek rekombinowanych

Firma Cusabio może dostarczyć wiele znaczników dla każdego białka, aby spełnić różne potrzeby różnych klientów.

Bez udziału zwierząt

Cusabio z przyjemnością informuje, że opracowaliśmy naszą linię białek rekombinowanych bez udziału zwierząt, które drastycznie minimalizują czynniki zmienne i potencjalne zanieczyszczenia patogenami ssaków w procesie produkcji. Te bez zwierzęce białka są produkowane w bez zwierzęcych mediach, a sprzęt do oczyszczania jest również wolny od składników zwierzęcych. bez zwierzęce białka rekombinowane są warte posiadania!

Inni dostawcy:

1