Applied StemCell

Applied StemCell (ASC) to wiodąca firma CRO zajmująca się terapią genową i macierzystą, założona 8 maja 2008 r. z siedzibą w Milpitas w Kalifornii w USA.
Firma posiada 12-letnie doświadczenie w badaniach i rozwoju. Zapewnia ogromne wsparcie dla wczesnych etapów rozwoju terapii genowej i komórkowej dzięki dwóm platformom o dużym wpływie: CRISPR-TARGATT edycja genomu i technologie komórek macierzystych.

Firma jest obecnie członkiem konsorcjum zajmującego się edycją genomu w Narodowym Instytucie Technologii (NIST), gdzie dostarcza materiały przy użyciu swoich unikalnych materiałów wzorcowych i wyjątkowej wiedzy specjalistycznej w zakresie technologii komórek macierzystych i inżynierii genetycznej.
ASC oferuje szeroką gamę produktów oraz usług. Firma dąży do ulepszania swoich linii technologicznych i produktów, aby być na bieżąco z postępem w zakresie wymagań biomedycznych w społeczności naukowej. Produkty ASC spełniają wysokie wymagania różnych dziedzin naukowych i mają dystrybutorów w różnych częściach świata, w tym w Wielkiej Brytanii, Korei, Niemczech, Izraelu, Tajwanie, Włoszech itp.

There is a problem with website.


We got the information and are already on it. Please check back later.

Inni dostawcy:

1