Liferiver

Firma Liferiver biotech została założona w 2001 roku. Firma posiada zakład produkcyjny o powierzchni ponad trzech tysięcy metrów kwadratowych.
Obecnie Liferiver koncentruje się i specjalizuje w opracowywaniu, produkcji i sprzedaży diagnostyki molekularnej, a także biologii molekularnej, cytologii i immunologii. Zawiera ponad 300 różnych rodzajów produktów w ponad 20 kategoriach. Produkty te są szeroko stosowane w klinikach, szpitalach, specjalnych nagłych wypadkach zdrowotnych, kontroli przy wejściu i wyjściu i kwarantannie, kontroli żywności, przemyśle hodowlanym, przemyśle zwierząt wodnych itp.

W ciągu ostatnich 10 lat firma Liferiver wprowadziła na rynek ponad 300 różnych typów zestawy time PCR, a także „automatyczna stacja robocza do ekstrakcji kwasu nukleinowego i przygotowania odczynników”. Firma należy do pierwszej grupy producentów zestawów diagnostycznych H1N1 rekomendowanych przez Ministerstwo Nauki i Technologii Chin. Liferiver oferuje najbardziej kompletny wybór zestawów do wykrywania chorób zakaźnych. Produkty Liferiver są sprzedawane do ponad 70 krajów lub terytoriów, w tym do Europy i Ameryki. Liferiver został nagrodzony krajowym przedsiębiorstwem hi-tech, małym gigantem Szanghaju, najbardziej dynamiczną firmą naukowo-technologiczną w Szanghaju, 10 czołową firmą zajmującą się innowacjami w sprzęcie medycznym w Szanghaju i jest sprawdzoną wiodącą firmą zajmującą się diagnostyką molekularną w Szanghaju.
Liferiver biotech ma wiele osiągnięć, ponad 30 certyfikatów CFDA, 200 plus esejów oznaczonych znakiem CE, ponad 20 patentów i 10 plus znaków towarowych. Liferiver biotech corp. nie tylko oddaje się działalności przemysłowej, ale także stara się zwalczać trzęsienia ziemi i inne katastrofy, zapobiegając tym samym epidemiom i kontrolując je, a także promując zdrowie i lepsze życie ludzi.

Liferiver

Inni dostawcy:

1