JaICA (Japan Institute for the Control of Aging)

Japan Institute for the Control of Aging to organizacja założona w 1985 roku, która zajmuje się zdrowiem i stara się promować zdrowie na całym świecie. Firma dostarcza bezpieczne, wysokiej jakości i wartościowe produkty i usługi w oparciu o codzienne prace badawcze.
Jaica wykorzystuje zasoby i przyczynia się do tworzenia zdrowego społeczeństwa, które zapewnia harmonię z lokalną społecznością i środowiskiem. Firma odniosła sukces i objęła wiodącą rolę w opracowaniu zestawu do pomiaru uszkodzeń oksydacyjnych DNA. Obecnie sprzedaje różne produkty związane ze stresem oksydacyjnym, które są wykorzystywane w medycynie, farmacji, biochemii i naukach o żywności.

Organizacja wykorzystuje również unikalne technologie do przeprowadzania testów w celu wytwarzania leków profilaktycznych i produktów przeciwstarzeniowych, którym poświęcono wiele uwagi wraz z rozwojem starzejącego się społeczeństwa, przyczyniając się w ten sposób do zdrowego, długowiecznego społeczeństwa poprzez opracowywanie i dostarczanie produktów badawczych.

Ponadto organizacja opracowuje, produkuje i sprzedaje biomarkery używane do pomiaru stresu oksydacyjnego i przeciwutleniaczy. Oferują również usługi testowe, które wykorzystują biomarkery, takie jak testy pobierania próbek moczu i krwi oraz testy przeciwutleniaczy w żywności. Zajmuje się również dostarczaniem zestawu odczynników do pomiaru markerów stresu oksydacyjnego.

Jaica

New 8-OHdG Check ELISA kit
New 8-OHdG Check ELISA kit
Numer Katalogowy: KOG-200SE
Jaica
2915.88 PLN

Inni dostawcy:

1