Bioassays

BioAssays znajduje się w Hayward w Kalifornii, USA. Firma została założona w 2003 roku i jest liderem w świadczeniu usług pomagających firmom biofarmaceutycznym i naukowcom akademickim w przyspieszaniu ich badań i rozwoju.
Firma opracowuje i sprzedaje innowacyjne i wysokowydajne rozwiązania testowe, aby zaspokoić rosnące wymagania branży nauk przyrodniczych. Założyciele BioAssay mają ponad pięćdziesięcioletnie doświadczenie w odkrywaniu nowoczesnych leków.

Produkty BioAssay obejmują zestawy testowe i odczynniki stosowane w rolnictwie i środowisku, chemii krwi i moczu, kationach i anionach, cukrzycy i otyłości, aktywności enzymów, analizie żywności i napojów, odczynnikach i zestawach HTS, zestawach HTS inhibitorów, metabolizmie, onkologii, stresie oksydacyjnym, szybkie paski testowe, transdukcja sygnału i inne odczynniki, takie jak odczynnik do wykrywania ALP, odczynnik kontroli cytotoksyczności, odczynnik do wykrywania HRP, kwas metafosforowy, inhibitor fosfatazy i zestaw do usuwania sacharydów. Sprzęt i akcesoria BioAssay obejmują między innymi czytniki ręczne i do płytek oraz płytki do mikromiareczkowania.

System usług BioAssay obejmuje usługi analityczne, dostosowywanie testów, projektowanie i rozwój testów oraz usługi Lead Discovery.

Bioassays

Inni dostawcy:

1