Protein Expression

Co zrobić, jeśli Twoje białko ulega słabej ekspresji lub nie ulega jej wcale?
Jeśli Twój system wektor-gospodarz daje tylko niewielkie ilości białka lub co gorsza, nie daje ich wcale, to produkty do ekspresji białek firmy Athena mogą zaoferować Ci ekonomiczne i proste rozwiązania. Przed rozważeniem kosztownego i czasochłonnego procesu opracowania alternatywnego systemu ekspresji, zalecamy wypróbowanie najpierw kilku prostych, niedrogich i szybkich technik.

Receptury pożywek, produkty dodatkowe i techniki były doskonalone przez 25 lat rozwiązywania trudnych problemów związanych z produkcją białek dla klientów. Formuły pożywek hodowlanych zostały zaprojektowane w celu zwiększenia produkcji rekombinowanego białka poprzez zwiększenie zarówno ilości gromadzonego białka jak i ilości produkowanej biomasy. Nasze receptury pożywek zostały udoskonalone w celu wykorzystania obserwacji, że na ilość rekombinowanego białka produkowanego przez gospodarza wpływa rodzaj i ilość źródła węgla, działającego w synergii z rodzajem źródła azotu. Łatwe w użyciu zestawy do optymalizacji pożywek zapewniają szybki i tani sposób identyfikacji najlepszych dostępnych pożywek do produkcji danego białka rekombinowanego. Dla klientów opracowujących schematy produkcyjne, które wymagają eliminacji materiałów zawierających produkty pochodzenia zwierzęcego,

Athena posiada dwie linie podłoży hodowlanych certyfikowanych jako wolne od produktów pochodzenia zwierzęcego. Należy szukać oznaczenia APF Certified.

Inni dostawcy:

1