Accurate

Firma Accurate była pionierem i wprowadziła standaryzowane, wysoko scharakteryzowane przeciwciała poliklonalne i monoklonalne. Od 1975 roku firma Accurate specjalizuje się w produktach przeznaczonych do badań podstawowych i badawczo-rozwojowych, jak również do rutynowych prac laboratoryjnych. Rynek Accurate obejmuje szeroki zakres klientów i zastosowań, obsługując laboratoria rządowe, uniwersyteckie ośrodki badawcze, laboratoria farmaceutyczne, a także szpitale, ośrodki kliniczne i przemysłowe.

 

Celem firmy Accurate jest sprostanie wymaganiom klientów i skupienie się na rozwoju, są zorientowani na popyt, bliżej rynku i wszechstronnie rozumieją potrzeby swoich użytkowników. W rezultacie łączą innowacyjną technologię i korzyści kosztowe, aby zapewnić klientom produkty o wysokiej wydajności, a także wysoką wartość.

Accurate jest jednym z wiodących dostawców urządzeń medycznych, a ich misją jest osiągnięcie pozycji wiodącego dostawcy sprzętu medycznego i usług zarządzania zdrowiem dostępnych dla ogółu społeczeństwa. Pomagają swoim klientom obniżyć koszty utrzymania, zmniejszyć ryzyko medyczne, rozszerzyć usługi medyczne i uzyskać wyższą wartość dla medycyny klinicznej.

Accurate

Accudenz 50g
Accudenz 50g
Numer Katalogowy: AN7050
Accurate
Zapytaj o cenę
Accudenz 500g
Accudenz 500g
Numer Katalogowy: AN7050/BLK
Accurate
Zapytaj o cenę

Inni dostawcy:

1