Rozwiązania dla diagnostyki oraz naukowców

Roche Diagnostics zmienia sposób, w jaki można zapobiegać chorobom, diagnozować je i monitorować. Wiodące na świecie innowacje w dziedzinie nauki i technologii, wspierane przez silne zaangażowanie w badania, napędzają rozwój naszych produktów i usług, które przynoszą znaczące korzyści pacjentom i poprawiają efektywność laboratoriów.

Oferuje najbardziej wszechstronne w branży rozwiązania w zakresie diagnostyki in vitro, obejmujące chemię kliniczną i testy immunologiczne, diagnostykę molekularną i cyfrową, badania w punktach opieki medycznej, samokontrolę pacjentów, sekwencjonowanie nowej generacji, automatyzację i informatykę laboratoryjną oraz wsparcie decyzyjne. Obsługujemy klientów obejmujących całe spektrum opieki zdrowotnej – od szpitali, laboratoriów komercyjnych i instytucji badawczych po lekarzy i pacjentów.

Wiodąca w branży platforma cobas zasilająca zintegrowane laboratorium podstawowe znacznie rozszerza wydajność, zakres i jakość możliwości diagnostycznych. Konsoliduje i obejmuje pełen zakres badań in vitro dla takich wskazań jak kardiologia, hematologia, badania przesiewowe dawców krwi, krzepliwość, choroby zakaźne, ginekologia i zdrowie kobiet. W przypadku onkologii, oprócz diagnostyki tkankowej, nasza diagnostyka towarzysząca, płynna biopsja, sekwencjonowanie następnej generacji oraz wsparcie decyzyjne pomagają naukowcom i klinicystom podejmować szybsze, dokładniejsze i pewniejsze decyzje.

Roche Diabetes Care pomaga osobom chorym na cukrzycę i pracownikom służby zdrowia poprzez innowacyjne produkty Accu-Chek oraz skuteczne rozwiązania umożliwiające wygodne, wydajne i skuteczne leczenie cukrzycy. Obejmują one glukometry, urządzenia do pomiaru stężenia glukozy we krwi, systemy podawania insuliny oraz rozwiązania cyfrowe do zarządzania danymi, doradztwa, coachingu i edukacji.

 

Inni dostawcy:

1