FD Neurotech

FD Neurotech to jedna z wiodących firm biotechnologicznych zajmująca się badaniami morfologicznymi ośrodkowego układu nerwowego.
Firma powstała w 1996 roku, a jej produkty i usługi są wykorzystywane przez federalne laboratoria, akademickie instytucje badawcze, firmy farmaceutyczne i firmy biotechnologiczne zarówno w kraju, jak i za granicą. Mają ekspertów w dziedzinie neurohistologii, neurohistopatologii i immunohistochemii, którzy zostali uznani w środowisku naukowym za jakość, elastyczność i opłacalność produktów i usług.

Firma znajduje się przy Guilford Road, Suite 100, Columbia, USA i jest szybko rozwijającą się firmą, która podejmuje długoterminowe zobowiązania w miarę rozwoju. FD Neurotech przywiązuje dużą wagę do jakości i skuteczności swoich produktów i usług oraz zapewnia każdemu klientowi gwarancję 100% satysfakcji, a jeśli klient nie jest zadowolony z żadnego ze swoich produktów lub usług, zwykle zwraca 100% kosztów.
Produkty FD Neurotech obejmują zestawy do barwienia i akcesoria, roztwory do barwienia, roztwory do przygotowania tkanek, materiały laboratoryjne, skrawki embrionalne i przeciwciała do immunohistochemii. Zestawy do barwienia i akcesoria obejmują FD Apop Kit, FD NeuroApop Kit, FD NeuroSilver Kit II (duży), FD NeuroSilver ™ Kit II (mały), FD Rapid GolgiStain Kit (duży), FD Rapid GolgiStain? Kit Solution C Only, FD Rapid GolgiStain ™ Kit (mały), FD Rapid MultiStain ™ Kit, FD Rapid TimmStain Kit, sekcje kontrolne do zestawu FD NeuroSilver®, sekcje kontrolne do zestawu FD NeuroApop®, sekcje parafinowe i sekcje kontrolne do zestawu FD NeuroApop® Kit.

Usługi laboratorium obejmują krioprotekcję i zamrażanie tkanek (SG101), zatapianie tkanki w parafinie (SG102), zatapianie tkanek w żywicy epoksydowej (SG 103), kriostat (SG201-204), sekcja parafin (SG301-304), barwienie hematoksyliną i eozyną (SG501), barwienie Nissla (SG502) i barwienie kontrastowe (SG503).

FD Neurotech

Inni dostawcy:

1