Przeciwciała zatwierdzone przez KO

Historia ludzkiej społeczności jest historią, w której istoty ludzkie nieustannie walczą z wirusami i pokonują różne wirusy poprzez innowacje wiedzy i postęp technologiczny.

Malaria, czarna śmierć, hiszpańska grypa, wirus Ebola, SARS w 2003 roku i COV-2019 zabrały życie wielu ludziom. W szczególności, COV-2019 jest stilloutbreak w globalnym świecie, a wiele rodzin straciło swoją miłość.

W procesie rozwoju cywilizacyjnego człowieka, cierpimy z powodu chorób zakaźnych wywołanych przez wirusy. Za każdym razem, gdy pojawia się nowy wirus, naukowcy muszą poświęcić wiele czasu na poszukiwanie sposobów radzenia sobie z nim.

ELabscience® jest zaangażowana w dostarczanie skutecznych rozwiązań dla naukowców wspierających badania chorób zakaźnych. Obejmują one Cov-2019,SRAS-Cov,MERS-Cov i inne wirusy, takie jak wirus HIP,wirusHPV,i tak dalej.

Te antygeny i przeciwciała są specjalnie opracowane, aby pomóc badaczom naukowym dowiedzieć się więcej o wirusach i ich mechanizmach infekcji.

Ścisła kontrola jakości

Weryfikacja korelacji KO została przeprowadzona w celu zapewnienia sukcesu docelowego nokautu na poziomie genów i białek.

Obecny zapas

Producent, który wprowadza na rynek przeciwciała zatwierdzone przez KO.

Niezawodny produkt

Produkty KO mogą być bezpośrednio testowane, aby uniknąć kłopotliwego osądu danych przeciwciał i wielokrotnej walidacji jakości.

Elabscience Biotech

Inni dostawcy:

1