Przeciwciała wirusowe

Przeciwciała i białka w badaniach wirusów

Malaria, Czarna śmierć, Grypa Hiszpanka, wirus Ebola, SARS i wirus 2019-nCoV odebrały życie wielu ludziom. W szczególności wirus 2019-nCoV nadal rozprzestrzenia się po całym świecie. Za każdym razem, gdy pojawia się nowy wirus, naukowcy muszą poświęcić dużo czasu na poszukiwanie sposobów radzenia sobie z nim.

Jako globalny dostawca w dziedzinie nauk przyrodniczych, Elabscience® angażuje się w dostarczanie naukowcom skutecznych rozwiązań i wysokiej jakości usług, aby wspierać ich badania nad wirusami, w tym 2019-nCoV, SRAS, MERS, HIV i wirus HPV. Przeciwciała i białka Elabscience® związane z wirusami są ściśle testowane, aby zapewnić ich czystość i jakość, aby przyspieszyć proces badawczy.

Koronawirusy są grupą spokrewnionych wirusów RNA, które wywołują choroby u ssaków i ptaków. U ludzi i ptaków powodują one infekcje dróg oddechowych, które mogą mieć przebieg od łagodnego do śmiertelnego. Łagodne choroby u ludzi obejmują niektóre przypadki zwykłego przeziębienia (które jest również wywoływane przez inne wirusy, głównie rinowirusy), podczas gdy bardziej śmiertelne odmiany mogą powodować SARS, MERS i COVID-19. U krów i świń wywołują biegunkę, a u myszy zapalenie wątroby i zapalenie mózgu i rdzenia.

SARS-CoV-2(COVID-2019), który jest nowym koronawirusem zapalenia płuc, jest siódmym znanym koronawirusem, który może zakażać ludzi. Pozostałe sześć ludzkich koronawirusów to HCoV-229E, HCoV-OC43, HCoV-NL63, HCoV-HKU1, SARS-CoV i MERS-CoV.

Elabscience Biotech

ELISA kit for Mouse FLI1 (Friend Leukemia Virus Integration 1)
E-EL-M0521
Elabscience Biotech 1 plate of 96 wells

Inni dostawcy:

1