Zestawy ELISA

Zestawy ELISA są szybkim, wygodnym i dokładnym narzędziem badawczym do wykrywania i ilościowego oznaczania celów zainteresowania w hodowlach i próbkach. Ze względu na swoje wyjątkowe zalety, zestawy ELISA są wykorzystywane w wielu ważnych obszarach badawczych, w tym w badaniach nad rakiem, układem krążenia, biologii komórki, epigenetyce, metabolizmie, immunologii, neurobiologii, transdukcji sygnału, itp.

Firma Cusabio ma ponad 13 lat doświadczenia w produkcji zestawów ELISA i stworzyła solidną platformę do rozwoju zestawów ELISA.

Jako godny zaufania dostawca zestawów ELISA, oferujemy 4000+ zestawów testowych ELISA, głównie w formacie sandwich ELISA, w tym 3000 celów, obejmujących gatunki człowieka, myszy, szczura, bydła itp.

Jako Twój partner w badaniach biologicznych, całkowicie rozumiemy trudy Twojej pracy i staramy się jak najlepiej wspierać Twoje badania poprzez optymalizację każdego szczegółu naszych produktów i usług.

Cusabio posiada najsurowszy system kontroli jakości, aby zapewnić, że każdy zestaw ELISA nie ma problemów z jakością, dzięki czemu można uzyskać dokładne dane w swoich eksperymentach. A zespół techniczny będzie na plecach przez cały czas.

Inni dostawcy:

1