Przeciwciała drugorzędowe

Przeciwciała drugorzędowe są typem przeciwciał, które wiążą się pośrednio z antygenami poprzez wiązanie z przeciwciałami pierwszorzędowymi, aby pomóc w wykrywaniu, sortowaniu i oczyszczaniu antygenów docelowych. W porównaniu z przeciwciałami pierwszorzędowymi, przeciwciała drugorzędowe są bardziej czułe i elastyczne w znakowaniu i wykrywaniu. Dlatego są one zwykle używane do wykrywania i wizualizacji obecności przeciwciał pierwszorzędowych w wielu zastosowaniach.

Cechy produktu

  • Wysoka czułość i elastyczność. Mogą być używane z dowolnym przeciwciałem pierwotnym o tym samym izotypie i gatunku docelowym, co czyni je bardziej uniwersalnym odczynnikiem niż indywidualnie znakowane przeciwciała pierwotne.
  • Różnorodne zastosowania. Mogą być używane w wielu zastosowaniach, takich jak immunopuryfikacja, ELISA, Western blotting, Immunohistochemia, testy oparte na komórkach i cytometria przepływowa.
  • Obszerne i wiarygodne referencje danych.Oprócz danych dostarczanych przez Cusabio, można znaleźć odnośniki do danych w wielu artykułach opublikowanych w prestiżowych czasopismach.
  • Rozsądne ceny. Po latach badań firma Cusabio stworzyła efektywny system zarządzania. Tak więc koszt przeciwciał drugorzędowych może być kontrolowany bez uszczerbku dla jakości. Jeśli wykonałeś jakąś pracę na rynku, przekonasz się o tym.

Cusabio

Co to są przeciwciała drugorzędowe?

Przeciwciała drugorzędowe są przeciwciałami poliklonalnymi lub monoklonalnymi, które wiążą się z przeciwciałami pierwszorzędowymi lub fragmentami przeciwciał, takimi jak regiony Fc lub Fab. Są one wytwarzane przez immunizację zwierzęcia gospodarza przeciwciałem innego gatunku. Koza, osioł, owca, kurczak i królik są najczęściej stosowanymi gatunkami gospodarzy do hodowli przeciwciał wtórnych, choć dostępne są również inne.

Jaka jest różnica między przeciwciałem pierwotnym a przeciwciałem drugorzędowym?

Różnice pomiędzy przeciwciałem pierwotnym a przeciwciałem wtórnym możesz przeczytać na stronie Cusabio – The difference between primary antibody and secondary antibody

Inni dostawcy:

1