Pary przeciwciał

Czym są pary przeciwciał?

Produkty z parą przeciwciał obejmują przeciwciało wychwytujące i przeciwciało wykrywające. Pary przeciwciał są również dostępne do różnych zastosowań, takich jak testy ELISA, Western Blotting-Immunoprecipitation oraz Proximity Litigation Assays, które umożliwiają badaczom wykrywanie i kwantyfikację cząsteczek interakcji in situ, zapewniają lokalizację zdarzeń subkomórkowych, zmniejszają ryzyko przeoczenia słabych lub przejściowych interakcji oraz zwiększają specyficzność i czułość wykrywania.

Pary przeciwciał Cusabio

Pary przeciwciał Cusabio są używane głównie w testach ELISA typu sandwich, poza tym nasze pary przeciwciał mogą być również używane do tworzenia zmodyfikowanych testów ELISA specyficznych dla typów próbek lub nowych platform testów immunologicznych. Nasze wychwytywane przeciwciała mogą być poliklonalne lub monoklonalne, podczas gdy większość naszych przeciwciał detekcyjnych jest poliklonalna. Cusabio posiada ponad 360 par przeciwciał i naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości par przeciwciał w niskich cenach, co może pomóc zaoszczędzić czas i pieniądze podczas opracowywania testów.

Cusabio

SARS-CoV-2 Spike RBD protein antibody pair 1
CSB-EAP33245
Cusabio 1 pair

 

Badanie par przeciwciał

Podczas produkcji pary przeciwciał Cusabio, niezwykle ważna jest praca przesiewowa. Generalnie, prace przesiewowe są podzielone na pięć kroków:

  • Capture Antibody jest wstępnie powlekane na płytce.
  • Dodanie standardu i próbek do dołków. Obecne anilte jest wiązane przez unieruchomione przeciwciało. Niezwiązany materiał jest usuwany.
  • Biotyna skoniugowana z przeciwciałem detekcyjnym (odczynnik detekcyjny A) jest dodawana i wiąże się z analitem zaabsorbowanym na płytce. Zazwyczaj wiele cząsteczek biotyny może być sprzężonych z przeciwciałem. Niezwiązane cząsteczki są wypłukiwane.
  • Dodawana jest awidyna sprzężona z HRP (odczynnik detekcyjny B) i wiąże się z biotyną zaabsorbowaną na płytce. Niezwiązane są wypłukiwane.
  • Dodać substrat luminalny i inkubować 10 min w temperaturze 37℃. Następnie natychmiast odczytać wartość względnej jednostki światła (RLU).

Inni dostawcy:

1