Wykrywanie i eliminacja mikoplazmy

Mycoplasma Elimination Cocktail Numer Katalogowy: G238

Mycoplasma Elimination Cocktail

Numer Katalogowy: G398

Koktajl eliminujący Mycoplasma firmy ABM jest specjalnie opracowanym środkiem do skutecznego oczyszczania komórek z zanieczyszczeń Mycoplasma zarówno w komórkach przylegających jak i w zawiesinie.

Skażenie Mycoplasma jest obecnie najbardziej rozpowszechnionym skażeniem we wszystkich hodowlach komórkowych na całym świecie, uszkadzającym cenne linie komórkowe poprzez wywoływanie aberracji chromosomalnych, zmian w morfologii komórek i ich wzroście. Nasz silnie działający preparat jest nietoksyczny i eliminuje ponad 70 gatunków Mycoplasma w ciągu zaledwie 2-3 tygodni (4-6 pasaży komórkowych)! Aby zapewnić pełną ochronę linii komórkowych, należy połączyć nasz Koktajl Eliminujący Myoplazmę z naszym bestsellerowym Zestawem do Wykrywania Mykoplazmy metodą PCR (nr kat. G238).

Mycoplasma PCR Detection Kit Numer Katalogowy: G238

Mycoplasma PCR Detection Kit

Numer Katalogowy: G238

Zestaw do wykrywania Mycoplasma PCR firmy abm (nr kat. G238) oferuje wysoce specyficzne i czułe wykrywanie ponad 200 szczepów Mycoplasma w czasie krótszym niż 2 godziny. Ten najlepiej sprzedający się zestaw został zaprojektowany tak, aby zminimalizować liczbę wyników fałszywie dodatnich oraz zapewnić szybkie i wiarygodne rutynowe badania przesiewowe hodowli komórkowych. W niedawnej oficjalnej publikacji krajowej agencji zdrowia publicznego stwierdzono, że nasz zestaw przewyższa zestawy firm Sigma i Lonza, a jednocześnie jest 6-krotnie tańszy niż zestaw ATCC (Russell et al., 2020).

Mykoplazmy są wysoce niepożądane, łatwo przyswajalne i notorycznie trudne do wykrycia, zmieniając zakażone komórki na poziomie molekularnym i prowadząc do widocznych zmian w morfologii i charakterystyce wzrostu komórek. Wczesne wykrycie Mycoplasmas w hodowlach komórkowych jest zalecane w celu powstrzymania szeroko rozprzestrzenionego skażenia i zaoszczędzenia kosztownych wysiłków związanych z eliminacją. Nasza zastrzeżona formuła MasterMix zawiera barwnik obciążający żel, dzięki czemu jest wygodna do elektroforezy żelowej.

Inni dostawcy:

1